naruto-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е Български форум в който всеки регистриран ще започва с собствен герой и ще го развива !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Поръчкови оръжия

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Итачи Учиха
Админ-Райкаге/Светлина
Админ-Райкаге/Светлина
Итачи Учиха


Брой мнения : 174
Join date : 06.03.2010

Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия EmptyНед Мар 07, 2010 9:43 am

...
Върнете се в началото Go down
https://freenaruto-rpg.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Хокаге
Хокаге
Учиха Саске


Брой мнения : 81
Join date : 07.03.2010
Местожителство : Коноха

Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия EmptyНед Мар 07, 2010 10:19 am

Колегата не даде пример затова аз ще дам истински пример:
имате по 60 за разпределение не е нужно да ползвате всичките защото ако нямате достатъчно ниво нява да можете да го "контролирате". Можете до 3 меча да поръчвате наведнъж. Цената се определя от админа или от модератор.Ако имате достатъчно ниво можете да купувате оръжия със специални магии. Демиджът се определя също от админ или от модератор.

Име на меча:dark master - мечът има специална магия която обгръща опонента в черно кълбо и той невижда нищо
Вид на метала: нечоплив/лек
Издръжливост на огън:20
Издръжливост на вода:20
Издръжливост на Светкавица:20
Поръчкови оръжия 25sa1dg


Име на меча:Wind Breaker - специална магия която спира техники на вятъра, мечът може да се променя ръчно, но ако се направи лек ще бъде по-малко устойчив на вятър, има форма против кунаи и шурикени
Вид на метала: нечоплив
Издръжливост на огън:20
Издръжливост на вода:20
Издръжливост на Светкавица:20
Поръчкови оръжия C8ec7b64eea2235a40575c1630ce52781263928073_full
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Админ-Райкаге/Светлина
Админ-Райкаге/Светлина
Итачи Учиха


Брой мнения : 174
Join date : 06.03.2010

Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия EmptyНед Мар 07, 2010 10:50 am

неможе да е толкова издаржлив .. само до 10 може .. иначе ако е 10 единия меч струва 300 руо другия 310 вземасх ли ги ?
Върнете се в началото Go down
https://freenaruto-rpg.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Хокаге
Хокаге
Учиха Саске


Брой мнения : 81
Join date : 07.03.2010
Местожителство : Коноха

Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия EmptyНед Мар 07, 2010 11:16 am

ако героят ми е на пълна чакра мечът го защитава от всякаква техника на вятъра но колкото по-малко чакра има толкова по-малко техники на вятъра спира.

Вземам ги и двата както съм ги описал. Давам 700 за двата меча на продавача и излизам.


Забравих да кажа че демиджът може да е да 20, блек мастъра ми ще има дмж 12 а другия ще има 15. но ако героя е слаб по отношение на ниво колкото повече дмж има ще бъде по бавен героя и самият му удар.
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Админ-Райкаге/Светлина
Админ-Райкаге/Светлина
Итачи Учиха


Брой мнения : 174
Join date : 06.03.2010

Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия EmptyНед Мар 07, 2010 1:08 pm

магазинерът даде стоката и взе руото на момчето ...

пп..мечовете ти са само за атака .. немогат да спират технките на елементите а само да не се чупят при прилагането им
Върнете се в началото Go down
https://freenaruto-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Поръчкови оръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поръчкови оръжия   Поръчкови оръжия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поръчкови оръжия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оръжия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
naruto-rpg :: Магазинът "Аз вече съм нинжа"-
Идете на: